Levný internet dostupný pro každého.

Cena připojení


Základ

300 Kč

Důchodci či ZTP

250 Kč

Vybrané lokality*

250 Kč


*V některých lokalitách, kde je například v domě proveden rozvod strukturované kabeláže či není placen nájem za vysílač, je vybírán rovněž snížený poplatek 250 Kč.
Sezónní internet na chatu

Naše připojení je možné využívat i pouze po určitou část roku, minimálně však 6 měsíců. Chcete-li internet na chatu, můžete ho mít např. jen na období duben - říjen. Platíte pak jen za ty měsíce, kdy internet skutečně využíváte.


Cena instalace

Vstupní poplatek do sdružení je 0 Kč (registrace člena je zdarma). Zájemce platí pouze cenu samotné instalace, která se pohybuje od 450 Kč dle vzdálenosti od Plzně. K připojení je zapotřebí venkovní wi-fi anténa. Tu lze od nás koupit za 1 800 Kč či si ji pronajmout za 50 Kč měsíčně. Pokud chcete v domě/bytě připojit více počítačů, nabízíme Vám router, který si můžete koupit za 600 Kč. Je také možné použít vybavení od Vašeho stávajícího poskytovatele, pokud bude s naší sítí kompatibilní.

Pokud je v celém bytovém domě rozvedena strukturovaná kabeláž, tak je poplatek 250 Kč. Není potřeba kupovat anténu, pouze se vybírá příspěvek 1 000 Kč na kabeláž.


Další otázky ohledně ceny a způsobu připojení jsou zodpovězeny v Často kladených otázkách.