Příběh a hodnoty spolku BOK*Net


O sdružení

Jsme zapsaný spolek, které zajišťuje svým členům v Plzni a okolí bezpečný přístup do Internetu prostřednictvím vlastní počítačové sítě.


Co našemu spolku předcházelo

Zakládající členové spolku BOK*Net působili původně jako správci jiného menšího spolku v Plzni. Líbila se jim myšlenka komunitního fungování spolku, který své členy připojuje bezpečnou sítí k Internetu. Jenže jak síť rostla, nadšení v původním spolku vyprchalo a hlavně se začaly objevovat tlaky na komercionalizaci. Jednotlivé stížnosti uživatelů nebyly řešeny, dokud nepředstavovaly ekonomický problém a o snaze vyjít vstříc ani nemluvě.


Naše začátky

To se Ondrovi, Tomášovi a Jardovi nelíbilo, a tak se rozhodli v roce 2006 založit vlastní sdružení. Nejprve připojovali své známé, kamarády a sousedy, ale postupem let se síť spolku rozrostla až na současných téměř 2 300 spokojených členů.


Hodnoty

network

A jak je možný takový růst? Umožňuje ho dodržování hodnot, které stály u samého zrodu sdružení.

Hlavním cílem spolku je poskytovat svým členům bezpečné a spolehlivé připojení. Pro každého zájemce o člensví hledáme individuální technické řešení. Zároveň se staráme i o současné členy a to rychlým a příjemným servisem, kdykoli je třeba, klidně i o víkendu. Nestane se Vám tedy, že by Vaše stížnosti nikdo nevyslyšel.

V naší nabídce nenajdete žádné balíčky s různou rychlostí. Rychlost je vždy nejvyšší, jaká je technicky možná. Základní členský poplatek 300 Kč měsíčně slouží k údržbě a rozvoji sítě a kdykoli je to možné, členský poplatek snižujeme.

Myslíme i na důchodce či ZTP, kterým automaticky snižujeme cenu polatku za členství na 250 Kč.


A co Vy? Chcete se k nám přidat?