Příběh a hodnoty sdružení BOK*Net

O sdružení

Jsme občanské sdružení, které poskytuje svým členům v Plzni a okolí bezpečný přístup do Internetu prostřednictvím vlastní počítačové sítě.


Předehra

Zakládající členové sdružení BOK*Net působili původně jako správci jiného menšího poskytovatele internetu v Plzni. Líbila se jim myšlenka fungování jako občanského sdružení, které svým členům poskytuje bezpečný Internet. Jenže jak síť rostla, nadšení vyprchalo a hlavně se začaly objevovat tlaky na komercionalizaci. Jednotlivé stížnosti uživatelů nebyly řešeny, dokud nepředstavovaly ekonomický problém a o snaze vyjít vstříc ani nemluvě.


Počátky

To se Ondrovi, Tomášovi a Jardovi nelíbilo a tak se rozhodli v roce 2006 založit vlastní síť. Nejprve připojovali své známé, kamarády a sousedy, ale postupem let se síť rozrostla až na současných téměř 2 000 spokojených zákazníků.


Hodnoty

network

A jak je možný takový růst? Umožňuje ho dodržování hodnot, které stály u samého zrodu sdružení.

Hlavním cílem spolku je poskytovat svým členům bezpečné a spolehlivé připojení. Pro každého zájemce hledáme individuální technické řešení. Zároveň se staráme i o současné zákazníky a to rychlým a příjemným servisem, kdykoli je třeba, klidně i o víkendu. Nestane se Vám tedy, jako u některých jiných, že by Vaše stížnosti nikdo nevyslyšel.

V naší nabídce nenajdete žádné balíčky s různou rychlostí. Rychlost je vždy nejvyšší, jaká je technicky možná. Základní poplatek 300 Kč měsíčně slouží k údržbě a rozvoji sítě a kdykoli je to možné, nabízíme cenu nižší.

Myslíme i na důchodce či ZTP, kterým automaticky poskytujeme připojení za 250 Kč.


A co Vy? Chcete se k nám přidat?


Vyplnit nezávaznou poptávkuNejsme poskytovatelem veřejných služeb elektronických komunikací ve smyslu zákona č. 127/2005 Sb., o elektronických komunikacích.

Přečtěte si stanovy občanského sdružení BOK*Net, o.s. či oznámení typů rozhraní veřejné komunikační sítě.